Új kiállítás nyílt 2015. május 18-án a Zempléni Múzeumban az I. világháború 100. évfordulója alkalmából "Emlékezzünk nagy időkről!" címmel. A kiállítást Nyíri Tibor, alpolgármester nyitotta meg, majd Debrődi Gábor, a Kresz Géza Mentőmúzeum igazgatója is méltatta a tárlatot. A megnyitón Ringer István tárogatón katonadalokat játszott és Nagy József előadásában szavalatot hallhattunk. A kiállításon a Zempléni Múzeum gyűjteményén kívül a Kresz Géza Mentőmúzeum, az orosházai Szántó Kovács János Területi Múzeum és a makói József Attila Könyvtár és Múzeum által rendelkezésünkre bocsátott értékes tárgyak tekinthetőek meg, valamint Bodnár László, bekecsi polgármester magángyűjteményéből származó anyag is gazdagítja a tárlatot. A kiállítás a világégés helyi: zempléni és szerencsi vonatkozásait mutatja gazdag tárgyi és dokumentum anyag segítségével.